No properties to compare
Looks like you haven't add anything to compare yet!
Check Other Properties
For Sale
850,000€ 2,125€ / m²

- ID 1883894
- m² 400
Ground Floor - 1 - 25
5
For Sale
95,000€ 1,900€ / m²

- ID 1408682
- m² 50
Lower Ground Floor1
1
For Sale
330,000€ 951€ / m²

- ID 1906022
- m² 347
LGF - UGF - 1st9
5
For Sale
180,000€ 2,571€ / m²

- ID 919221
- m² 70
22
1
For Sale
200,000€ 2,816€ / m²

- ID 2304268
- m² 71
52
For Sale
155,000€ 1,962€ / m²

- ID 1679839
- m² 79
42
1